Actuele clubcompetitie uitslagen 2021 – 2022

Bijgewerkte uitslagen van de clubcompetitie, groep 1, 2 en 3.

Groep 1

Stand CC 1augsepoktnovjanfebmrtaprmeijunTOTAALEindstand
Hazel57985165050
Ena4671568104742
Berend24433510124338
Abel521561743129
Ben31443682928
Liz137462121
Ravin7322321919
Sven24288
Lars12144

Groep 2

Stand CC 2augsepoktnovjanfebmrtaprmeijuniTOTAALEindstand
Leon71096857187059
Axel98334432104638
Ryan7105733244136
Laurens4385223123935
Mirko54746463632
Viktor856583232
Yaniek15142020
Jelte124111121311
Mats61188
Aleksander362213
Aron1111
Julius268

Groep 3

Stand CC 3augsepoktnovjanfebmrtaprmeijunTOTAALEindstand
Floris Tijmen85689139248271
Martin778117117167460
Edwin79695185454
René Michel257856144745
Michelle5326572124238
Jari10203030
Michel4454642723
Iddo11143361918
Julian3151341717
Erwin21281313
Frederick24399
Jaqueline121266
Guusje22
Patrick64313
Raul101020
Stan33

Inhoudsopgave

Probeer het een keer...

Geef je nu op voor een gratis proefles. Stuur eenvoudig een e-mail naar de Magda. Of vul onderstaand formulier in.

Zij neemt contact met je op voor toelichting de datum en tijd.

Ook jij kan leren schermen!