Uitslagen Club competitie DSV 2020/2021

Iedere laatste maandag van de maand vindt de DSV Clubcompetitie plaats. Deze interne wedstrijden worden voor alle groepen georganiseerd. Aan het eind van het jaar wordt de DSV bokaal uitgereikt aan de DSV clubkampioen.

Meer informatie over de clubcompetitie tref je op deze pagina aan.

Groep 1

Stand CC 1septoktnovjanfebmrtmeijunTOTAAL
Ben00
Thijs00

Groep 2

Stand CC 2augsepoktnovjanmrtaprmeijuniTOTAALPlaats
Leon9100101016551
Aron6875820542
Laurens4607614373
Axel2746710364
Ryan7358112364
Aleksander122338196
Mats013424147
Mirko34105138
Victor05024119
Julius6610
Rosalie50000511
Jelte2212

Groep 3

Stand CC 3augsepoktnovnovjanmrtaprmeijuniTOTAALPlaats
Raúl1116271
Jari9108272
Floris-Tijmen1310233
Martin4712233
Patrick564155
Michel236116
René-Michel887
Stan3587
Michèle779
Henk6610
Jasper4411
Guusje2212
Iddo2212
Floor1114
Oda1114
Bas0
Edwin0
Jorn0
Melchert0
Monique0