Planning 2019

  • Programma Deventer Schermvereniging 1e halfjaar seizoen 2019-2020.

Inschrijven voor wedstrijden: wedstrijden@deventerschermvereniging.nl en de Nahouw.
De vereniging moet vaak bij 3 of meer deelnemers aan een wedstrijd ook scheidsrechters leveren. Doen wij dit niet dan moeten wij als vereniging en daarmee de deelnemers een boete betalen.
Let op: Voor buitenlandse wedstrijden geldt soms de regel dat op basis van het aantal Nederlandse deelnemers

September 2019

Datum Activiteit Locatie Groep 1 Groep 2 Groep 3
Za/Zo 31-8/1-9 DBT Alkmaar     x
Maandag 2-9 Reguliere training Schalkhaar x x x
Maandag 9-9 Reguliere training Schalkhaar x x x
Zondag 15-9 38 memoriam Lajos-Csire 2019 Krefeld     x
Maandag 16-9 Reguliere training Schalkhaar x x x
Zaterdag 21-9 Jeugdpuntentoernooi Tilburg x x  
Zaterdag 21-9 Jubileum Equipetoernooi Valiant Zwolle     x
Zondag 22-9 Koning Willem II Toernooi Tilburg     x
Maandag 23-9 Reguliere training Schalkhaar x x x
Zondag 22-9 DBT Arnhem     x
Maandag 30-9 Clubcompetitie Schalkhaar x x x

 

Oktober 2019

Datum Activiteit locatie Groep 1 Groep 2 Groep 3
Zondag 5-10 October   Tournament 2019 Eindhoven     x
Maandag 7-10 Reguliere training Schalkhaar x x x
Zaterdag 12-10 Jeugdpuntentoernooi Zevenbergen x x  
Zaterdag 12-10 12e Grote Prijs stad Leuven Leuven     x
Maandag 14-10 Vriendje/Vriendinnetje Schalkhaar x x  
Maandag 14-10 Reguliere training Schalkhaar     x
Zondag 20-10 DBT Oegstgeest     x
Maandag 21-10 Vakantie (Geen training) Schalkhaar x x x
Zondag 27-10 Ferrum Vetum (Futuri) Zwolle     x
Maandag 28-10 Clubcompetitie Schalkhaar x x x

 

November 2019

Datum Activiteit locatie Groep 1 Groep 2 Groep 3
Maandag 4-11 Reguliere training Schalkhaar x x x
Za/Zo 9/10-11 EFC Luxemburg     x
Maandag 11-11 Reguliere training Schalkhaar x x x
Zaterdag 16-11 Jeugdpuntentoernooi Schiedam x x  
Zondag 17-11 DBT Arnhem     x
Maandag 18-11 Reguliere training Schalkhaar x x x
Zondag 23-11 DFB Qualifikationturnier Heidenheim     x
Maandag 25-11 Clubcompetitie Schalkhaar x x x
 

December 2019

 

 

 

 

       
Datum Activiteit Locatie Groep 1 Groep 2 Groep 3
Zondag 1-12 Zilveren Degen Breda     x
Maandag 2-12 Reguliere training Schalkhaar x x x
Za/Zo 7/8-12 EFC Bonn     x
Maandag 9-12 Reguliere training Schalkhaar x x x
Za/Zo 14/15-12 Open State Champ. of Bremen Bremen     x
Maandag 16-12 Gouden Dennenappel Schalkhaar x x x
Zaterdag 21-12 Jeugdpuntentoernooi Apeldoorn x x  
Maandag 23-12 Vakantie (Geen training) Schalkhaar x x x
Maandag 30-12 Vakantie (Geen training) Schalkhaar x x x

 

Januari 2020

Datum Activiteit locatie Groep 1 Groep 2 Groep 3
Maandag 6-1 Reguliere training Schalkhaar x x x
Zondag 11-1 12. Epee Cup Leverkusen     x
Maandag 13-1 Reguliere training Schalkhaar x x x
Zaterdag 18-1 Jeugdpuntentoernooi Apeldoorn x x  
Za/Zo 18/19-1 Arcona Living Cup Osnabrück     x
Zondag 19-1 DBT Oegstgeest     x
Maandag 20-1 Reguliere training Schalkhaar x x x
Zondag 25-1 Sista Cup Amsterdam     x
Maandag 27-1 Clubcompetitie Schalkhaar x x x

 

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.